Studio Lotti icon STUDIO LOTTI

0904/743 403

Miracletox
STUDIO LOTTI

Miracletox Premium

Miracletox Cellstory

Získajte neprekonateľné omladenie pleti s kozmetickými ošetreniami Miracletox Premium a Cellstory,  prekročte hranice krásy a objavte nový štandard starostlivosti o Vašu pleť

STUDIO LOTTI prináša svojim klientom exkluzívne kozmetické ošetrenia Miracletox Premium a Cellstory. Moderné a luxusné ošetrenia sú zamerané na dokonalé ošetrenie, omladenie pleti a obnovenie jej mladistvého vzhľadu.

Kórejská spoločnost Beauren Cosmetics vyvinula patentovanú technológiu - unikátnu látku Microspear®, ktorá pokožku bohato vyživuje, regeneruje a pri jej aplikácii u pokožky dochádza k úžasným zmenám.

Táto technológia je prezentovaná v dvoch kozmetických ošetreniach: Miracletox 30 000 "vpichov"  a Cellstory 50 000 "vpichov" neinvazivne. Pri ošetreniach neprichádza k poškodeniu kože - žiadne vpichy,  po ktorých ostávaju chrastičky a podriny.

Pleť môže byť po ošetreniach červená, suchá, pocit "sklenenej vaty". 

Miracletox Premium: pri tomto ošetrení, ktoré pozostáva zo 6tich krokov u pokožky dochádza k úžasným zmenám , ktoré sú porovnateľné s 30.000 mikrovpichmi bez nutnosti invazívnych zákrokov. Je to neinvazívne ošetrenie, ktoré nahrádza účinok mezoterapie. Mikrovpichy sú aplikované na pleť v rámci ošetrenia v podobe krémového produktu. Cieľom je dosiahnuť redukciu vrások, zvýšenú elasticitu a celkový zdravý lesk pleti.

Cellstory: pri tomto ošetrení, ktoré pozostáva z 8 krokov u pokožky dochádza k úžasným zmenám , ktoré sú porovnateľné s 50.000 mikrovpichmi bez nutnosti invazívnych zákrokov. Je to neinvazívne ošetrenie, ktoré nahrádza účinok mezoterapie. Mirkovpichy sú aplikované na pleť v rámci ošetrenia v podobe krémového produktu. Ošetrenie rieši problémy s akné, jazvami a pigmentáciou, rozjasňuje a posilňuje pokožku.


Nechajte sa hýčkať luxusnými produktami a profesionálnymi technikami, ktoré sú prispôsobené Vašim jedinečným potrebám a želaniam.

Miracletox Premium a Cellstory je investíciou do Vášho vzhľadu. Zarezervujte si svoje ošetrenie a prejdite na novú úroveň krásy s Miracletox  v STUDIO LOTTI.

Dermalogica
STUDIO LOTTI

Bioline Jatò

Obnovte krásu svojej pleti s talianským kozmetickým ošetrením Bioline Jatò - cesta k zdravej a žiarivej pokožke začína tu.

V STUDIO LOTTI sme nadšení, že Vám môžeme priniesť exkluzívne kozmetické ošetrenia s použitím značky Bioline Jatò, ktoré sú zamerané na obnovu a transformáciu Vašej pleti pomocou vysoko účinných produktov a techník.

Bioline Jatò je talianska značka s dlhoročným odborným výskumom a vášňou pre kozmetiku. Ich inovatívne prístupy a výnimočné formule sú navrhnuté tak, aby poskytovali skutočné výsledky. V našom salóne Vám prinášame to najlepšie z Bioline Jatò, aby sme Vám pomohli dosiahnuť pokožku, o ktorej ste vždy snívali.

AQUA+, PURA+, DOLCE+, VITA+, THERRA FUSION sú ošetrenia, ktoré budú v rámci ošetrenia prispôsobené s ohľadom na Vaše individuálne potreby a ciele. S použitím špeciálne vybraných produktov a techník Vám poskytneme intenzívnu hydratáciu, výživu a vyživujúce zložky, ktoré pomáhajú obnoviť a omladiť Vašu pleť.

Bioline Jatò sa zameriava nielen na povrchovú úpravu pokožky, ale aj na hĺbkovú obnovu a zdravie pleti. Ich produktové rady zahŕňajú rôzne séra, krémy a masážne techniky, ktoré pôsobia na konkrétne problémy pleti, ako sú vrásky, pigmentácie, akné a iné. Výsledkom je zdravá, vyživená a mladistvá pleť.

Uvoľnite sa a dajte nám príležitosť, aby sme Vám priniesli úplne nový zážitok s Bioline Jatò. Osviežte svoju pleť, zvýšte jej jas a zanechajte ju krásne rozžiarenú. Zarezervujte si svoje ošetrenie s Bioline Jatò v STUDIO LOTTI.

Thesera Air In
Studio lotti

Thesera Air In

Objavte revolučnú krásu s Thesera Air In - inovatívnym kozmetickým zariadením, ktoré prináša špičkové ošetrenie pleti na úplne novú úroveň.

Predstavujeme Vám revolučný kozmetický prístroj Thesera Air In, ktorý prináša do STUDIO LOTTI najmodernejšie technológie v oblasti ošetrenia pleti. Tento pokročilý prístroj je navrhnutý s ohľadom na najvyššiu účinnosť a komfort pre našich klientov.

TheSera Air In je jedinečným zariadením, ktoré kombinuje viacero technológií, aby dosiahol optimálne výsledky. Jeho hlavnou vlastnosťou je využitie vzduchového tlaku, ktorý jemne a presne aplikuje aktívne zložky na pokožku. Táto metóda umožňuje hlboký prienik zložiek do pokožky, čím zlepšuje účinnosť a rýchlosť ošetrenia. Ide o bezihlovú a bezbolestnú technológiu. 

Prístroj Thesera Air In ponúka široké spektrum aplikácií a prispôsobiteľné možnosti, aby sme mohli splniť rôzne potreby našich klientov. S jeho pomocou môžeme efektívne riešiť rôzne kožné problémy, ako je hydratácia, revitalizácia, vyhladenie vrások, zlepšenie textúry pleti a ešte oveľa viac.

Jednou z výhod použitia Thesera Air In je, že ošetrenie je bezbolestné a neinvazívne. Vďaka precíznemu nastaveniu intenzity vzduchového tlaku môžeme prispôsobiť ošetrenie individuálnym potrebám každého klienta, čo zaručuje komfort a optimálne výsledky.

Veríme, že Thesera Air In bude kľúčovým prvkom nášho kozmetického salónu STUDIO LOTTI a umožňuje nám poskytovať Vám kvalitné a výnimočné ošetrenia pleti. Nechajte sa strhnúť touto inovatívnou technológiou a vychutnajte si omladzujúce a obnovujúce výsledky, ktoré Vám prináša Thesera Air In.


Nechajte sa hýčkať a dajte svojej kráse priestor, ktorý si zaslúži - v STUDIO LOTTI.